Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
kép1
kép2
kép3
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Oldalainkat 27 vendég böngészi
Karitász hírek Nyomtatás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Három beteg illetve idős testvérünk kér ingyenes segítséget a bevásárlásban, takarításban, ide-oda kisérésben. A nyár elején már voltak jelentkezők, akik azóta is szeretettel törődnek az általuk elvállaltakkal, és most újabb segítőkre volna szükség. Sajnos az idősek gyakran magukra maradnak, és nagyon nehéz boldogulniuk. Egy kis törődésre és beszélgetésre is szükségük volna. Akinek van egy kis ideje és ereje, érdemes belefognia, hiszen nem csak a megsegített számára nyújt örömet az ilyen tevékenység.

 

 

Aki szeretne mások segítségére lenni, vagy éppen segítségre van szüksége, jelentkezzen Kovács Györgyinél a 06-30-542-00-64-es telefonszámon. (Plébániánk rászorulóinak anyagi támogatásul szánt összeget a sekrestyében „karitász” feliratú borítékban lehet leadni.)