Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
kép1
kép2
kép3
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Oldalainkat 20 vendég böngészi
Támogatás Nyomtatás

Templomunk és plébániánk teljes egészében a hívek adományából él, melyet minden adakozónak hálásan megköszönünk.

Az egyházi hozzájárulás (adó), a püspöki kar előírása szerint, minden, a plébániánk területén lakó megkeresztelt számára, évi teljes jövedelmének 1%-a.

Ezen felül a misék közbeni perselyadományok, valamint az egyéni adományok segítik fenntartásunkat.

Mindezek befizethetők készpénz befizetési utalványon (sárga csekken), mely található a templomban, az újságos asztalon, illetve kérhető postán vagy személyesen a plébánia hivatalban; személyesen, befizetési pénztárbizonylat ellenében a sekrestyében vagy a plébánia hivatalban; valamint átutalással a plébánia bankszámlájára, neve: Avilai Nagy Szent Teréz Plébánia, számlaszáma: 11100104-19818740-36000001.