Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
kép1
kép2
kép3
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Oldalainkat 53 vendég böngészi
2017. augusztus 6. Nyomtatás

HIRDETÉSEK

Urunk színeváltozása

Urunk Színeváltozásának ünnepét, augusztus 6-án, a mai vasárnapon ünnepeljük.

Szent István király, Magyarország fővédőszentjének ünnepére, augusztus 20-án, délután 17.00 órára, Erdő Péter bíboros úr szeretettel várja a testvéreket a Szent István Bazilika előtti térre, a szentmisére és a Szent Jobb Körmenetre. Akik szeretnének együtt, csoportosan részt venni plébániánkról, kérjük, jelentkezzenek a sekrestyében.

„Átadottak” címmel megjelent egy új könyv az Érdi Ciszterci Nővérekről, mely életükről, a Regina Mundi Apátságról szól, Emília nővér visszaemlékezései alapján. Kapható a sekrestyében és a kegytárgyboltunkban.