2017. július 16. Nyomtatás

Kármelhegyi Boldogasszony emléknapja az idén külön nem ünnepeljük, mert a mai vasárnapra esik. Ezért a délelőtt 10.00 órai nagymise végén imádkozzuk el a Kármelhegyi Szűzanya szobránál a felajánló imát.

Fatimai második, augusztusi Zarándoklatunkra jelentkezettek számára a tájékoztató összejövetel és a részvételi díj második részletének befizetése, július 17-én, holnap, hétfőn, 19.00 órakor lesz a plébánia közösségi termében. A csoport létszáma betelt.

A templom belső világítási rendszere teljesen megújul, a korszerű és energia takarékos LED világítási rendszerre. Ezzel a neon és halogén világítás megszűnik. Előre jelezzük, hogy ennek kiépítése első üteme, jövő héten, július 24-én kezdődik és két hétig tart. Az ezzel járó kellemetlenségekért, szíves türelmüket kérjük.