Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
kép1
kép2
kép3
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Oldalainkat 56 vendég böngészi
2017. július 9. Nyomtatás

HIRDETÉSEK

Évközi 14. vasárnap

„Péter-fillérek” adománygyűjtés eredménye templomunkban, 110.500.- Ft. volt, melyet hálásan köszönünk minden adakozónak, és amelyet a héten továbbítottunk.

Szent Benedek apát, Európa fővédőszentjének ünnepe, július 11-én, kedden lesz.

Kármelhegyi Boldogasszony emléknapja az idén elmarad, mert július 16. vasárnapra esik. Ezért jövő vasárnap a délelőtt 10.00 órai nagymise végén imádkozzuk el a Kármelhegyi Szűzanya szobránál a felajánló imát.

A Fatimai Szűzanya jelenésének 100. évfordulójáról készült DVD-film, még kapható a sekrestyében 3.300.- Ft-os áron.

Fatimai 2. Zarándoklatunkra, mely augusztus 16 – 23 – ig lesz - visszalépések miatt - van még néhány hely. Aki esetleg szívesen eljönne, annak várjuk jelentkezését, ezen a héten a plébánia hivatalban. Az augusztusi csoport számára a tájékoztató összejövetel és a részvételi díj második részletének befizetése, július 17-én, hétfőn, 19.00 órakor lesz a plébánia közösségi termében.