Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
kép1
kép2
kép3
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Oldalainkat 48 vendég böngészi
2017. július 2. Nyomtatás

HIRDETÉSEK

Évközi 13. vasárnap

Elsőpénteken, július 7-én, a reggeli mise előtt 07.30-tól és esti mise előtt 18.00-tól lesz gyóntatás. A Jézus Szíve litániát az esti mise után, 19.00 órakor imádkozzuk.

Szent Péter és Pál főapostolok ünnepéhez kapcsolódóan a Püspöki Kar rendelkezésére, a mai vasárnapon, a Szentszék kiadásainak támogatására, az un. „Péterfillérek” országos adománygyűjtése van. Mi is erre a célra kérjük a kedves testvérek adományait.

A Fatimai Szűzanya jelenésének 100. évfordulóján, május 13-án tartott tudományos előadásról, a kegyszobor másolatának megáldásáról, az ünnepi szentmiséről és lorettói litániáról elkészült a DVD-film, mely a sekrestyében megvásárolható 3.300.- Ft-os áron.

Ifjúsági jegyigénylés a Vizes Világbajnokságra. Külön levélben kapott plébánián felhívást arra, hogy jegyek igényelhetők a Vizes Világbajnokságra, mely július 14 és 30. között kerül megrendezésre Budapesten és Balatonfüreden a www.vizesvb.europasziveben.hu oldalon.