Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
kép1
kép2
kép3
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Oldalainkat 44 vendég böngészi
2017. május 28. Nyomtatás

HIRDETÉSEK

Urunk mennybemenetele

Elsőáldozás, a délelőtt 09.00 órai diákmisén van. Köszönjük mindazoknak a testvéreknek, aki vállalták, hogy minden nap imádkoznak a 32 elsőáldozó gyermekért és szüleikért. A vasárnap, 10.00 órai mise, 10.15-kor kezdődik.

„Placid atya, aki megjárta a Gulágot” című filmet, holnap május 29-én, hétfőn, 18.00 órakor közösen nézünk meg az Uránia Moziban. A megváltott jegyek a sekrestyében, illetve a vetítés előtt a mozi előterében átvehetők. A film után, 20.30 órakor kezdődik a templomban, a nyári szünet előtti utolsó vesperás és szentségimádás a templomban.

Utolsó ünnepélyes májusi litánia, május 31-én, szerdán, a mise után 19.00 órakor lesz.

Elsőpénteken, június 2-án, a reggeli és esti mise előtt és alatt gyónási lehetőség van. Este 19.00 órakor a Jézus Szíve litániát imádkozzuk.

Norvég Hoybraten Férfikar és a Semmelweis Vegyeskar közösen énekel június 3-án, szombaton, a 18.30 órai szentmisén, utána pedig, koncertet adnak templomunkban. A részletes műsor a hirdetőtáblán olvasható.

Pünkösdkor, június 4-én, a délelőtt 10.00 órai ünnepi nagymisén a Capella Theresiana, Scarlatti: Missa Breve la Stella című miséjét énekli. 

Pünkösdhétfőn, június 5-én, három szentmise lesz templomunkban, reggel 08.00, délelőtt 10.00 és este 18.30 órakor. Főegyházmegyénk az idén is megrendezi a Karizmák Ünnepét a Máriaremeti kegytemplom parkjában. A részletes program a hirdetőtáblán olvasható. Délben 12.00 órakor plébániánk zarándok miséje lesz a kegytemplomban. Mindenkit szeretettel várunk!