Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
kép1
kép2
kép3
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Oldalainkat 66 vendég böngészi
2017. április 16. Nyomtatás

HIRDETÉSEK

HÚSVÉTVASÁRNAP

2017. április 16.

Húsvétvasárnap, Urunk Feltámadásának főünnepén, vasárnapi miserend. A reggel 08.00 órai szentmisén ételszentelés. Délelőtt 10.00 órakor Ünnepi Főpapi Nagymise, melyet Dr.Cserháti Ferenc esztergom-budapesti segédpüspök, a külföldi magyarok püspöke mutat be. A Budapesti Énekes Iskola, Michael Haydn: C-dur miséjét énekli zenekari kísérettel.

Húsvéthétfőn, három szentmise lesz templomunkban. Reggel 08.00, délelőtt 10.00 és este 18.30 órakor.

Schola Academica, húsvéti gregorián koncertje, április 19-én, szerdán, 19.30 órakor kezdődik templomunkban. A részletes program a hirdetőtáblán olvasható.

Szent Teréz Nyugdíjas Klub összejövetele, április 20-án, csütörtökön, 17.00 órakor lesz a plébánia alagsori hittantermében.

Plébániai tavaszi zarándoklatunk Krakkóba, az Irgalmasság szentélyébe, ezen a hétvégén, április 21-22-23-án lesz. Találkozás reggel 06.45-kor a templom előtt, indulás 07.00 órakor. Kérjük, hogy mindenki hozza magával a részvételi díj zloty összegét, azaz 220.- PLZ-t. Szombaton az Isteni Irgalmasság Bazilika Magyar Kápolnájában, szentmisében imádkoznak a zarándokok plébániánkért. Hazaérkezés vasárnap, az esti órákban.

Händl: Te Deum című oratóriuma hangzik el a Budapesti Énekes Iskola és vendégeik, egy svájci kórus közös koncertjeként, április 21-én, pénteken, 19.30 órakor templomunkban.

Szent Adalbert püspök, vértanú, főegyházmegyénk védőszentjének ünnepe lesz április 22-én, szombaton, 10.30 órakor az Esztergomi Főszékesegyházban, mely egyúttal egyházmegyei ministránstalálkozó is.

Fehérvasárnap, Isteni Irgalmasság vasárnapján, április 23-én, 18.00 órakor az irgalmasság rózsafüzérét imádkozzuk.

Előre jelezzük, hogy a Fatimai Szűzanya első jelenésének centenáriumára, május 13-ára, ünnepi programmal készülünk: 16.00 órakor Dr.Magyary István vetített képes előadása a Wesselényi utcai Erőművházban, 18.30 órakor ünnepi szentmise a Teréz templomban, melyen a Rotunda Énekegyüttes énekel, utána 19.30 órakor pedig májusi litánia, melyen Illényi Katica fog közreműködni.

Minden Kedves Testvérünknek, Családtagjaiknak, Krisztus Urunk feltámadása örömében megünnepelt, áldott Húsvétot kívánunk!