Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
kép1
kép2
kép3
This is a FREE module only from Joomlashack!
Image 5 Title

Oldalainkat 84 vendég böngészi
2017. február 19. Nyomtatás

HIRDETÉSEK

Évközi 7. vasárnap

A jövő vasárnap országszerte – a Püspöki Kar határozata szerint – a katolikus iskolák támogatására gyűjtünk. A felajánlott adományunkat mi is erre a célra kérjük.

A Zeneakadémia orgona tanszakának hangversenye lesz február 21-én, kedden 19.00 órakor templomunkban. Dr. Szabó Balázs orgonaművész és tanítványai fognak Max Reger műveiből 12 orgonaművet előadni. A belépés díjtalan.

„A Első Aranykor” című kiállítást közösen nézzük meg a Műcsarnokban, Rockenbauer Zoltán művészettörténész testvérünk vezetésével, február 23-án, 17.00 órakor. Jelentkezni a sekrestyében lehet, a 800.- Ft-os belépőjegy befizetésével.

A Szent Teréz Nyugdíjas Klub következő előadása február 23-án, 16.30-kor kezdődik az alagsori hittanteremben. Az előadás címe: Az Atlanti óceántól a Csendes óceánig. Előadó: Dr.Varsányi Katalin. Szeretettel várjuk a klubtagokat és minden kedves érdeklődőt.

Taize-i imaóra lesz jövő vasárnap, február 26-án, az esti ifjúsági mise után, 19.30 órakor.